St. Jobfeest 2018


Zaterdag 12 mei vond weer het jaarlijkse patroonsfeest van schutterij Sint Job plaats, dit jaar extra bijzonder. We mochten voor het eerst onze uniformen aan en deze zijn na de heilige mis ingezegend door de pastoor. Hierna werd in een optocht door de wijk Leuken gelopen.

Na de lunch werden onze jubilarissen gehuldigd, Joany Janssen 10 jaar, Wim van Eersel en Ria Driessen 12,5 jaar, Henk Mols 40 jaar en Jos Doré 50 jaar. Jos Doré werd extra in het zonnetje werd gezet en zijn harde werk voor onze vereniging werd beloond met een koninklijke onderscheiding. Alle jubilarissen, gefeliciteerd!

Na een spannende wedstrijd heeft Erik Kiggen de koningsvogel naar beneden gehaald. Hij zal dit jaar samen met Katinka Nouwen aan zijn zijde ons vertegenwoordigen op de schuttersfeesten en het OLS. Jesse Triepels heeft de wedstrijd bij de jeugd gewonnen en mag zich dit jaar Jeugd koning van St. Job noemen.

Al met al een geslaagde dag voor onze vereniging!

bdfoto4